Referenční projekty

Společnost Jaga vyrábí energeticky úsporné, vysoce kvalitní výrobky vhodné pro vytápění, chlazení a ventilaci. Tyto produkty jsou dodávány do více než 50 -ti zemí. Seznam našich dosažených úspěchů zahrnuje, mimo jiné, Moskevskou Věž Federace, jednu z nejvyšších budov Evropy. Jsme pyšní, že můžeme zmínit některé z našich úspěšných projektů jako Telefonica HQ ve Španělsku, nebo nové mezinárodní letiště v Portu, v Portugalsku. Jaga výrobky získaly mnohá ocenění- vítězné ekologické projekty, které mají certifi kát LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) a DGNB (German Sustainable Building Seal). Tyto lze nalézt po celém světě včetně Austrálie, Kanady, Německa, Velké Británie a Belgie.


Aviatica - Administrativní budova / Waltrovka - Praha 5
Aviatica je první budovou rozsáhlého developmentu na území Waltrovky investiční skupiny Penta, která na konci roku 2013 zahájila výstavbu nové městské čtvrti Waltrovka v pražských Jinonicích a která svým budoucím uživatelům nabídne prvotřídní kvalitu, komfort a zázemí. Penta plánuje v této lokalitě investovat celkem přes 5 miliard korun. V projektu bylo použito 630 ks Mini Canal, 956 ks Mini a 40ks Strada.

SPP Bratislava - Administrativní budova / Slovenská republika
Nová administrativní budova se nachází v komplexu společnosti Slovenský plynárenský priemysel, a. s.v ulici Plynárenskej v Bratislavě. V budově se nachází zákaznické centrum, vedení společnosti, kancelářské prostory, prezentačně-výstavní prostor, předškolské zařízení pro děti zaměstnanců SPP.
V projektu bylo použito 332 kusů těles Mini Canal a těleso Mini.

Rezidence KAVČÍ HORY Praha
Rezidence Kavčí Hory vám nabízí nový pohled na bydlení. Budova, která svojí moderní architekturou patří mezi dominanty této městské části. I ten nejmenší byt má svoji lodžii či terasu a prostorná, celoprosklená okna v hliníkových rámech s venkovními žaluziemi.
V projektu byla použita 332 tělesa Mini Canal, Mini a Strada.

Penzion Zadov - Kateřina Neumannová
Penzion Zadov je projektem české olympijské vítězky a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřiny Neumannové. Budova ve tvaru „U“ se skládá ze dvou křídel, postavených zrcadlově. Penzion se nachází v prostředí Šumavského národního parku a je postaven v typickém stylu místní architektury. V projektu byla použita otopná tělesa Knockonwood, Iguana, Strada, Sani Louvre a Deco Louvre.

RIVER DIAMOND Praha
River Diamond je nově vystavěná luxusní rezidenční budova v Praze. Bydlení v River Diamond je o dokonalosti, privilegovaném životním stylu a kombinaci nejlepšího designu s tím nejlepším, co může město poskytnout. Veškeré interiéry jsou navrženy předním bytovým architektem. Na tomto projektu byla použita otopná tělesa Mini Canal, Strada a Sani Ronda v chromovém provedení.

RIVER PARK Bratislava / Slovenská republika
River Park Residences, to je 108 nádherných rezidencií s veľkolepým dispozičným riešením. Rozloha jednotlivých rezidencií sa pohybuje od 70 m2 až do 350 m2. Každá rezidencia má svoj balkón, lodžiu alebo terasu s nemenným výhľadom na Dunaj a chránené územia lužných lesov. Na tomto projektu byla použita otopná tělesa Mini Canal, Strada a Sani Ronda.

Zámek Nový Světlov
V roce 2003 kupuje Zámek Nový Světlov s 15 ha souvisejících pozemků pražský stavební podnikatel Ing. Josef Novotný. Rodák ze Slovácka připravuje projekt celkové rehabilitace zámku včetně generální modernizace všech podstatných stavebních částí budovy. Na tomto projektu byla použita otopná tělesa Vestavba a DBE systém.

Studijní a vědecká knihovna Hradec Králové - Stavba roku 2009
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové je veřejně přístupnou knihovnou. Díky svým službám a bohaté knižní sbírce garantuje právo na rovný a neomezený přístup ke všem typům zaznamenaných informací pro všechny občany. Radiátory Jaga jsou použity ve vstupní hale (Mini Canal) a po celé délce obvodové stěny (Mini stěnový typ 08).

Luxusní apartmánový dům ALL SEASONS HOUSE – Štrbské Pleso / Slovenská republika
Luxusní apartmánový dům ALL SEASONS HOUSE je situován v top lokalitě Vysokých Tater, v horském středisku Štrbské Pleso, které je známé nejen možnostmi sportovního a turistického využití, ale i ozdravným vysokohorským klimatem. ALL SEASONS HOUSE nabízí 57 apartmánů, 1 až 3 pokojových o celkové rozloze od 35 m2 až do 149 m2. V projektu byla použita otopná tělesa Jaga Tempo stěnové.

Ekosystém - Administrativní budova COUNCIL HOUSE 2 – Melbourne / Austrálie
Administrativní budova Obecního domu města Melbourne byla navržená, aby v sobě odrážela prvky ekosystému v této oblasti. Pozornost se proto v prvotní fázi projektu zaměřila na pečlivé prostudování klimatu a počasí. Výsledkem toho je budova fungující jako samostatný ekosystém v rámci svých klimatických podmínek. Kompletní reference k této budově je ke stažení ZDE (PDF - 78,5 MB).

VÍCE INFO