Fotogalerie

Strada FRESH / Briza FRESH

1 systém pro topení, chlazení a větrání s rekuperací tepla.
Kvalitní vnitřní vzduch. Více než 10% populace v Evropě trpí respiračními potížemi. Jaga Fresh zajišťuje dokonalé větrání s optimální vlhkostí vzduchu a to bez jakékoliv kontaminace, prachu nebo domácích roztočů. Systém nepřetržitě měří vlhkost a kvalitu vzduchu pomocí čidel. Toto také zamezuje množení domácích roztočů.

Vytápění a větrání. Moderní domy jsou vysoce izolované a prakticky vzduchotěsné, a proto vyžadují účinné, energeticky úsporné topné systémy a větrání. Nicméně se lidé stále mylně domnívají, že vytápění a větrání jsou 2 naprosto oddělené systémy, i přestože jsou ve skutečnosti úzce propojeny. Jaga Fresh kombinuje vytápění a větrání do jednoho inteligentního systému, protože jejich vzájemné působení nabízí významné výhody. Kromě toho lze Jaga Briza Fresh použít i pro chlazení.

Rekuperace tepla. Jaga Fresh využívá křížového proudění vzduchu / výměníku . Ten extrahuje teplo z použitého, odváděného vzduchu, které se smísí se studeným venkovním vzduchem. Tento proces předehřívání přiváděného čerstvého vzduchu tak dosahuje značných úspor energie na vytápění.

Grafické znázornění procesu celého systému můžete zhlédnout ve VIDEO.


  • Doporučené připojení:
    Strada Fresh: Sada 24 (není součástí standardní dodávky)
    Briza Fresh: Sada 95, 96, 79900.409 (není součástí standardní dodávky)
  • Standardní barva: 133 (RAL 9016)
  • Dodací lhůta EXWORKS: Na dotaz